Aksoğan Sigorta Kayseri

TARİHÇE

1980 yılında Aksoğanoğulları A.Ş. olarak Hür Sigorta ve Tam Sigorta acenteliğiyle başlayan hizmetimiz, 1992 yılında İrfan Aksoğan olarak AGF Garanti Sigorta acenteliğiyle devam etmiştir. 1996 yılında kurumsallaşarak Aksoğan Sigorta Ara. Hiz. Ltd. Şti. kurulmuştur. Şirketimiz; Toprak Sigorta acenteliği, 2002-2010 yılları arası Fiba Sigorta ( Finans Sigorta ) acenteliği, 2011 Mart ayından itibaren Sompo Japan Sigorta acentesi ve aynı dönemlerde başladığımız Ergo Sigorta, Allianz Sigorta, Euro Sigorta Daha Sonra Büyümeye Devam Ederek Halk Sigorta, Axa Sigorta, Neova Sigorta, Atlas Sigorta acentelikleri olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Şirketimiz sizlere ve sigorta sektörüne daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çeşitli saygın kurullara da üyedir. Şirket yetkilimiz İrfan Aksoğan “Sigorta Sektör Meclisi”  ve “Sigorta Acenteleri İcra Kurulu” üyeliği görevlerini sürdürmüştür.

35 Yıllık Tecrübemizle “GÜVENİLİR ADRESİNİZ” olmaya devam ediyoruz.

Fiyat odaklı bir anlayış değil, Müşteri odaklı bir anlayış için…

MİSYONUMUZ   

Şirket olarak; güçlü ve deneyimli kadromuzla, doğru teminat, doğru hizmet ilkesi çerçevesinde siz değerli müşterilerimize iyi hizmet vermektir.

VİZYONUMUZ  

Şirketimiz olarak; sigorta sektörünün olmazsa olmazı olan “doğruluk ilkesi”ne her zaman sadık kalarak müşterilerimize her zaman doğru teminat, doğru sigorta hizmeti vererek müşterimizi güvence altına alarak tüm haklarını korumaktır.

Şirketimiz, tecrübeli ve güleryüzlü kadrosuyla Malatya (Merkez), Kayseri (Şube) ve Adıyaman (Şube) olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA ALAMAYACAĞINIZ TEK ŞEY “SİGORTA” ‘DIR.

0
Düşünceleriniz önemli, lütfen yorum yapın.x
()
x