Başarı OSGB İş Güvenliği

Adres ve İletişim Bilgileri

Başarı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Merkezi

 

Başarı Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB), iş sağlığı ve iş güvenliği konularında faaliyet göstermek üzere Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan yetki almış bir kuruluştur.Çalışma alanlarında uzmanlaşmış ve deneyim sahibi olan iş güvenliği uzmanları, işyeri hekimleri ve diğer sağlık personelleri birlikteliğiyle kurulan Başarı OSGB alanlarında deneyimli ve uzman yeni kişileri de her gün bünyesine katarak faaliyet alanlarını genişletmekte; sanayi kuruluşlarının iş sağlığı, iş güvenliği konularındaki hizmetlerinin tek bir kuruluştan ve profesyonel anlamda almalarını sağlamaktadır.


Misyon & Vizyon

Yasanın yükümlülüğü altındaki işverenlerin yasal yükümlülüklerini yerine getirmenin yanında çalışan ve iş sağlığını, çalışanın bedenen ve ruhen sağlığını korumak. Bunun yanı sıra işin ve ürünün güvenliğini sağlayıp kalitesini arttırmak, iş ortamını verimli hale getirmektir.
İşverenlere ve çalışanlara güvenli çalışma ortamı sunmayı amaçlayan Başarı OSGB, iş sağlığı ve güvenliği danışmanlığı, işyeri hekimliği, personel sağlık raporlama hizmetleri, periyodik muayene, iş yeri güvenliği raporlama işlemleri, risk analizleri, mesleki eğitim konuları gibi alanlarda hizmet vermeyi planlamaktadır.

0
Düşünceleriniz önemli, lütfen yorum yapın.x
()
x