Divan City Kayseri

Adres ve İletişim Bilgileri

4/5

Kurumsal

Divan City Kayseri; Hititler’den bu yana medeniyetlere ev sahipliği yapmış, tarih boyunca Anadolu’nun sanayi merkezi olmuş Kayseri’nin misafirperverlik geleneğini, modern bir tasarım ve Divan’ın kusursuz hizmetiyle birleştiriyor.

Şehri ister iş seyahati için ister doğa harikalarını görmek için ziyaret edin, Divan City Kayseri Otel tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış. Kayseri Havalimanı’na sadece 7 km, Kadir Has Stadyumu’na ise yürüme mesafesinde bulunan Divan City Kayseri’den şehir merkezi veya organize sanayi bölgesine yaklaşık 10 dakikada ulaşabilirsiniz. İş seyahatleri için Kayseri otelleri arasında ideal konumuyla öne çıkan Divan City Kayseri son teknolojiye sahip 5 adet toplantı odası ile toplantılarınızın başarıyla geçmesini sağlıyor.

Kayseri seyahatinden bahsediyorsak Kayseri mutfağı hakkında konuşmadan geçmek mümkün değil. Şehrin dillere destan mutfağından ilham alan şeflerimiz en özel lezzetleri sizin için her öğünde Divan Pub’da sunuyorlar. Kayseri’nin yeni buluşma noktası olan Roof 11 by Divan, otelin çatısındaki konumuyla sohbetlerinizden alacağınız keyfi zirveye taşıyor.

0
Düşünceleriniz önemli, lütfen yorum yapın.x
()
x