Elmacıoğlu İskender Gültepe

Hakkında: 

Kayseri’mizin tarihi kalesi, kapalı çarşısı ve çarşı içiyle iç içe olan Millet Caddesi’nde 1959 yılından buyana hizmet vermekte olan ve bu süre zarfında lezzetiyle, kalitesiyle ve müşteri odaklı hizmet  anlayışıyla sürekli kendini yenilemiş bir kuruluştur.

Zaman içerisinde artan taleplerle doğru orantılı olarak 2002 yılında şubeleşmeye başlamış daha büyük bir hizmet ağına sahip olmuş, gerek ürün çeşitleriyle gerekse kapasite ve hizmet kalitesiyle kendisini bir adım daha ileriye taşımıştır. Elmacıoğlu Et Lokantalarında iş yemeği, toplantı, düğün, davet organizasyonları yürütmektedir.

2008’de Sivas Caddesi’nde ve 2011’de ise İstasyon Caddesi’nde hizmete açtığı Elmacıoğlu Ekspres markasıyla hızlı servis ve paket servisi hizmetlerini de başarıyla yürütmektedir.

Elmacıoğlu Merkez Et Lokantası 1200 m2 kapalı alanı ile 500 kişiye aynı anda geçmişten bugüne gelen geleneksel lezzeti Elmacıoğlu farkı ve kalitesi ile sunmaktadır. Elmacıoğlu Gültepe Et Lokantası ise 4 katlı 2000 m2 kapalı ve 800 m2 açık alan olmak üzere toplam 2800 m2 alanda aynı anda 1500 kişiye Elmacıoğlu farkı ve kalitesi ile hizmet vermektedir.

0
Düşünceleriniz önemli, lütfen yorum yapın.x
()
x