K.G.M Mühendislik

K.G.M Mühendislik Kayseri’de Mühendislik, Mekanik Tesisat ve Doğalgaz sektörlerinde hizmet vermektedir.

Hakkında: 

2004 Yılında Kayseri’de kurulmuş ve faaliyete başlamış olan firmamız mekanik tesisat sektöründe hizmet vermektedir. Alanında uzman mühendislerle hizmet veren firmamız ayrıca Kayserigaz yetki belgesi ile proje hizmetleri vermektedir. Şirketimiz hızla gelişimini sürdürerek oluşturduğumuz güçlü referanslar ile sektöre yön veren önemli firmalar arasına katılmıştır.

Teknoloji odaklı vizyonu ile KGM Mühendislik, ısı santralleri için gerekli her türlü doğalgaz proje uygulamaları, kalorifer proje ve uygulamaları, sıhhi sesisat uygulamaları ve kazan dönüşümü uygulamalarını uluslararası proje standartlarına uygun olarak imal etmektedir. Kurulmakta olduğu tesisleri konvansiyonel kumanda sistemleri yerine tam otomatik  otomasyon panoları ile işletmekte ve istendiği taktirde müşterilerine kumanda ve raporlama imkanları da sağlamaktadır.

İdari ve sosyal binamızda rahat,  disiplinli ve modern bir çalışma ortamında, uzman kadromuzla ülkemizin endüstriyel gelişmesine katkıda bulunmaktayız.

Şirketimizin elde ettiği iş tecrübesi ve konusunda uzman ekibi sayesinde, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak, müşterilerimizin, çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak, amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek, dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak, mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak, endüstri sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak, ısı sistemleri, elektrik ve alternatif enerji grubu sektörüne Ar-Ge, üretim, mühendislik,  satış ve satış sonrası hizmet faaliyetlerini entegre ederek geliştirmek başlıca misyonlarımızdır.

Başarının anahtarı kazandığımızı sürekli işimize yatırmak, gelişen teknolojiyi yakından takip etmek, değerlerimizi yüksek kalite standartlarına eriştirip, bu standartların sürekliliğini korumaktır. Enerji tasarrufu konusunda araştırmacı olmak, bununla beraber çevreye, kuruluşlara, kişilere saygı çerçevesinde yüksek kaliteli ürünler yapan bir marka olarak anılmak amacımızdır.

0
Düşünceleriniz önemli, lütfen yorum yapın.x
()
x